SZYBKI KONTAKT

Poznaj zalety cyfrowej
dokumentacji

system elektronicznego dozoru

Pulpit Klienta

Po zalogowaniu do systemu Klient może w prosty, intuicyjny sposób uzyskać dostęp do potrzebnych informacji.

Raporty​

Klient po zalogowaniu do systemu ma możliwość wyboru dwóch rodzajów raportu: Raport z ostatniej wizyty lub Raport obejmujący wszystkie zgromadzone dane z możliwością sortowania wg dowolnych kryteriów: strefa, kategoria punktu kontrolnego, rodzaju zagrożenia.

Trendy, statystyki, analiza

Przygotowanie analiz, trendów, statystyk z możliwością określenia zakresu czasu, strefy zagrożenia czy typu punktu kontrolnego.

Dokumentacja i certyfikaty

Ze względów bezpieczeństwa w systemie zamieszczamy pełną dokumentację zawierającą: umowy, akty prawne, zeszyt bezpieczeństwa wraz z wykazem wszystkich użytych substancji i kartami charakterystyki produktów. Potwierdzeniem kompetencji naszych pracowników jest wykaz certyfikatów i szkoleń oraz uprawnień do wykonywania usług.

Plany rozmieszczenia urządzeń

Przygotowanie analiz, trendów, statystyk z możliwością określenia zakresu czasu, strefy zagrożenia czy typu Interaktywny plan przedstawia rozmieszczenie wszystkich urządzeń do zwalczania oraz monitoringu szkodników w obiekcie. Wszystkie aktywności, wprowadzone przez technika podczas serwisu są widoczne w postaci pulsujących punktów (po wybraniu punktu rozwijana charakterystyka). Pozwala to w prosty sposób identyfikować lokalizację zdarzenia a w perspektywie czasu korygować i eliminować zagrożenie. kontrolnego.

Panel zarządzania

Podgląd głównego panelu Klienta z najważniejszymi statystykami w postaci wykresów i tabel.

Oczko w głowie

Elektroniczny system nadzoru pracy i dokumentacji, mając na względzie programy ochrony środowiska rozszerzyliśmy o kolejny element który jest niezbędny także w procesie wdrażania normy. W dokumentach znajdujących się do wglądu dla naszych klientów umieściliśmy dodatkowe okno zawierające wszystkie nasze Karty Przekazania Odpadu

Poznaj zalety cyfrowego monitoringu

Wyższy standard zabezpieczeń za tę samą cenę!

Nasza oferta

Jeśli masz problem ze zwalczaniem owadów, szkodników, bakterii czy innych czynników negatywnie wpływających na higienę twojego otoczenia to dobrze trafiłeś.